Publikuar: Nën 11 2022 12:12

Antminer L7 9.5 Gh

EUR

Publikuar: Nën 11 12:12
Shikime: 57
Shitet Antminer L7 9.5Gh i ri me 6 muaj Garanci nga fabrika. Prodhimi mujor 1200$-1400$
SHesim te gjitha pajisjet miner te reja dhe te perdorura. Per me shume Info na kontaktoni ne whatsapp: +383 49 537 868
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
57
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione