8GB DDR5 Okazion! AMD RAEDON R9 390

180 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PlayTirana 09 Tet 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PlayTirana
Lojera Origjinale + CIP PS3/PS4 @playtirana 0 LEK
Leve PS3 Originale 2 500 LEK
Monster Beats Pro Originale pak te perdorura 35 EUR
Kthimi i butonave X dhe O PS3 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Shitet karte grafike super cmim AMD RAEDON R9 390 8GB DDR5...i hap te gjitha lojerat e fundit me ultra settings
PlayTirana
Ofrojme sherbimet me te mira ne treg per konsolat PlayStation Lojera - Update - Suport teknik etj...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Besim Alla, Tirane Tregoje në hartë
0683399929
https://www.facebook.com/PlayStation.Tirana
PlayTirana
  Online
0683399929
Leaflet
PlayTirana
Servis Levash PS3/PS4 0 LEK
Leve PS3 Originale 2 500 LEK
Servis PS3/PS4/PS4Pro @playtirana 0 LEK
Shitet Leve PS4 e perdorur 4 000 LEK
Në fillim