2 Hard disk SATA 160GB dhe 80GB

700 LEK

Shitet nga: Astrit Dje 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Seagate Barracuda 7200.10
160GB

ExcelStor JUPITER 7200RPM
80GB

Cmimi eshte per 1 cope
Leaflet
Në fillim