Sharp printer/skaner/fotokopje

Shitet nga: Rejs Dje 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 8 140 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Shkodër
Shes printer/skaner/fotokopje Sharp ideale per zyra dhe biznese. Cmimi 550 euro (670 mije lek). Kontakt 0676911588 tel/SMS Viber ose WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim