DVD e jashtme per PC/Laptop - Maxell

Shitet nga: Rejs Dje 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Shkodër
Shitet DVD e jashtme Maxell ne gjendje perfekte. Ideale per formatim PC, laptopi etj. Lexon dhe shkruan: DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, DVD-RW DL, CD-R, CD-RW. Cmimi 40 mije lek.

Kontakt 0676996786 tel/SMS Viber ose WhatsApp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim