Play station 3

80 000 LEK

Shitet nga: Mateo 13 Korr 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shitet play station 3 ,gjendja shum e mire ,ka 1 leve dhe 7 lojera origjinale
Cmimi 80 mij lek i diskutueshem
Nr i cel:0697831056
Leaflet
Në fillim