Pjese kompjuteri

0 LEK

Shitet nga: OLI 16 Gush 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shes pjese kompjuteri per arsye mosperdorje, jane 2 kompjtera dhe gjithe pjeset e tyre shiten ose te gjitha bashke ose pjeset qe ju interesojne, cimi i diskutuesh por deri ne nje fare pike, te mos shkuajne ata qe sjane te interesuar, faleminderit!
OLI
Leaflet
Në fillim