Kingston A2000 M.2 2280 NVMe 500GB SSD (e perdorur)

9 000 LEK

10 000 LEK

Shitet nga: Genti Sot 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet per arsye upgrade Kingston 500GB A2000
M.2 2280 NVMe SSDModel SA2000M8/500G
I perdorur si ssd dytesor
per storage jo me sistem te instaluar.
Cmimi 9.000 lek te reja.

Gjenerata e re e teknologjise SSD nga Kingston M2 NVMe

Shkrim dhe lexim me shpejtesi shume te larte (2200 MBps / 2000 MBps)

Ideale per Sisteme Operimi qe perdoren per Gaming, Grafike, Inxhinieri, Punime Video ose Audio.

Dergoj ne cdo qytet me Posten Adex
Pagesa behet ne momentin e dorezimit
Genti
  Online
0692195232


WhatsApp:
0692195232
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione