SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi inteligjente me 4 dalje

39 EUR

Shitet nga: SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi Sot 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Cmimi 39 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: +355(0)68 29 39 111 Whatsapp

SONOFF 4CHR3 është siguresë inteligjente me WiFi 4-bandëshe i krijuar për t'ju dhënë mundësinë
të integroni kontrollin inteligjent në shtëpinë tuaj ekzistuese për të mundësuar një shtëpi të zgjuar.
Çdo ndërprerës inteligjent ka 4 banda që mund të përdoren për të kontrolluar dritat dhe pajisjet e tjera
shtëpiake në të njëjtën kohë në katër zona të shtëpisë tuaj. Punon me Alexa dhe me Asistentin e Google. Filloni
të kontrolloni me zë pajisjet tuaja Sonoff në Google Home dhe Amazon Echo Dot.

Karakteristikat:
-Kontrolloni në distancë dritat ose pajisjet e lidhura përmes APP
-3 modalitete pune me vetë-mbyllje, bllokim dhe modalitet inç për madje telekomandë derën e garazhit dhe blinds rul
-Mbështetni caktimin e një kohëmatësi për t'i bërë pajisjet automatikisht të fillojnë dhe të ndalojnë të funksionojnë
-Personalizoni skenat inteligjente për ta bërë pajisjen të lidhur me pajisje të tjera
-Ndani lejen e kontrollit të pajisjeve në llogaritë e tjera për t'i kontrolluar së bashku me pjestarët e tjerë të familjes
-Kontrolloni statusin ON/OFF të pajisjeve në telefonin tuaj në kohë reale

Udhëzime për lidhjen me Aplikacionin eWeLink:
1. Shkarkoni aplikacionin "eWeLink" në APP Store për iOS ose në Google play për Android.
2. Shkëputni energjinë elektrike përpara se të instaloni pajisjen. Pastaj ndizeni pasi keni përfunduar instalimin.
3. Pas ndezjes, pajisja do të hyjë në modalitetin e lidhjes së shpejtë gjatë përdorimit të parë.
4. Klikoni mbi "+" dhe zgjidhni "Lidhje e Shpejtë", pastaj veproni duke ndjekur kërkesën në aplikacion.
5. Do të kërkojë dhe do lidhë automatikisht pajisjen.
6. Emërtoni pajisjen për tu kompletuar.

Specifikimet:
Diapazoni i tensionit: 100-240V AC 50 / 60Hz
Maks. Ngarkesa: 10A / 2200W / Banda 16A / 3500W / Gjithsej
Frekuenca pa tela: WiFi 2.4GHz
Standardi Wireless: IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz (2400M-2483.5M)
Mekanizmi i Sigurisë: WPA/WPA2 PSK
Materiali i mbylljes: PC V0
Banda: 4
Përmasa: 145 * 90 * 34 (mm)
Temperatura e punës (rekomandohet): -10ºC-40ºC (14 ° F-104 ° F)
Lagështia e funksionimit: 5% -95% RH, jo-kondensuese

Paketimi përfshinë:
1 x Sonoff 4CH R3

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda o
SONOFF 4CHR3 siguresë me WiFi
99999
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione