Ram laptopi DDR2 4GB

4 900 LEK

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 01 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ram per laptop DDR2 4gb .
Keta ram shkojne ne laptop te ndryeshem ,apple macbook pro dhe imac te viteve 2007-2009.Gjendja dy cope.
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim