RAM 4 gb DDR3

3 400 LEK

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 27 Qer 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ram 4 gb ddr3 me frekuence 1333 dhe 1600.
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim