Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.

55 EUR

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 12 Gush 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Procesor core i7 870 2.93GHz socket 1156.
N.q.s keni kompjuter ose imac te gjenerates se pare me core i3 ose core i5 dhe nukjeni te kenaqur me performancen e kompjuterit tuaj mund ta zevendesoni me kete procesor jep goxha performance te larte.
Ky procesor shkon ne Imac late 2010 , ofrojme edhe servisin per nderrim kush eshte i interesuar.
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim