Printer Samsung All in One Express

Shitet nga: flokarti mitro 06 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 530 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

19 500 LEK

Komuna: Fier
Oferte per Printer Samsung All in One Express
Transport i shpejte kudo ne Shqiperi
Paguaj Kesh kur merr mallin
Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
Printer Samsung lazer, modeli Xpress SL-M2070W, A4

Printer Fotkopje Skaner,bardhe e zi

Printer me kosto te ulet, dizenjo dhe madhesi kompakte

Eshte projektuar per shtepi apo zyra te vogla

Shpejtesia e printimit 21ppm dhe rezolucion 1200x1200 dpi

Shpejtesia e kopjes 21cpm dhe rezolucion 600x600 dpi

Rezolucioni i skanimit 1200 dpi

Lidhja e printerit me fishe USB 2.0 dhe wireless
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim