Printer Canon

13 900 LEK

Shitet nga: flokarti mitro 06 Sht 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Oferte per Printer i markes Canon modeli InkJet MFP MG3650, all in one me ngjyra.

Ka funksion printimi, fotokopje dhe skanimi.

Fotmati i primtimit A4, A5, B5, LGL, Leter.

Shpejtesia e printimit me ngjyra 5.7 ipm dhe bardhe e zi 9.9 ipm.

Pintimi i fotove borderless 10x15cm per 39 sekonda.

Rezolucioni 4800x1200 dpi.

Zoom range 25-400%.

Rezolucioni i skanimit 1200x2400 dpi.

Max i permasave te formatit per skanim 216x297 mm.

Shumefishim i kopjeve deri nje 21 kopje.

Lidhje USB dhe WiFi. Pajtueshmeria me Mac dhe Windows.
Transport i shpejte ne gjithe Shqiperine. Paguaj kesh kur mer mallin. Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
flokarti mitro
00355697517166
Leaflet
Në fillim