Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

0 LEK

Shitet nga: TonerFier 04 Korr 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) për të gjitha llojet e Printerave Laser dhe Inkjet.
Jemi distributor i kartuçave me Bojë dhe Toner si origjinal ashtu dhe kompatibël (i pajtueshëm)
TonerFier ka seleksionuar produktet më të mira duke mundur kështu të ofroj cilësi maksimale me çmimet më të ulëta në treg.
Disponojmë katalogun më të madh të mundshëm të produkteve për Printer.
Samsung MLT-D1092S 2.900 Lekë të reja,Samsung ML-1610 2.400 Lekë,Samsung MLT-D2092L 3.800 Lekë,Epson M1200 2.500 Lekë,Epson M200-MX200 1.100 Lekë,HP CF287A 8.490 Lekë,HP CE255A 3.000 Lekë,HP CF210A/CF211A/CF212A/CF213A 2.300 Lekë,HP CF279A 1.700 Lekë,HP CF280A 1.700 Lekë,HP Q2613 2.100 Lekë,Lexmark MX310 7.300 Lekë,Lexmark MS310 4.400 Lekë,Lexmark MX317 6.500 Lekë,Xerox 3040/3010 1.800 Lekë,Xerox 3220/3210 4.300 Lekë,Xerox 3215/3260 3.900 Lekë,Xerox 3260 3.900 Lekë,etj.
TonerFier ofron garanci për çdo produkt dhe shpejtësi në dërgesat. Kostoja e dërgesës është e njëjtë dhe nuk ndryshon pamvarësisht nga sasia apo pesha e mallit të blerë. Dërgesa kryhet në kohën më të shkurtër të mundëshme 24/48 orë.
Për çdo informacion mund të kontaktoni njërin prej operatorëve të disponueshëm në chat të drejtpërdrejt përmes kontaktit Whatsapp dhe nëpërmjet telefonit.
Ju faleminderit !
TonerFier
0695396964

WhatsApp:
+393293440793
Leaflet
Në fillim