Antivirus Bitdefender TOTAL SECURITY 2020

18 EUR

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 13 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ne ju dergojme linkun e shkarkimit nga faqja zyrtare dhe çelësin e licencës pamvaresisht nga vendodhia juaj dhe ju ofrojme suport per instalimin ne distance ose instalimin mund ta bejme prane dyqanit tone .

Bitdefender TOTAL SECYRITY siguron mbrojtje kundër të gjitha kërcënimeve në internet dhe garanton sigurinë e identitetit tuaj dhe të të dhënave financiare në bankat dhe blerjet në internet.

Sistemi operativ:
Windows
Mac
Android
iOS

Cmimi:
1PC/vit = 18euro
5PC/vit = 45euro
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim