Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro Extender 300Mbps

3 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Sonoff Basic WiFi Wireless Smart Switch Module 1 500 LEK
DAHUA SET KAMERA 2MP FULL HD 500GB + AKSESORE 179€ 179 EUR
SET KAMERA DAHUA ANTIVANDAL + PIR VETEM 215€      215 EUR
Kamera 5MP PTZ IP 360° SecuPlug+ Wifi AutoTracking 299 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Keni problem me Wifi? Nuk ju kap atje ku ju doni?

Zgjidhja tashme eshte e garantuar me:

Xiaomi Mi WiFi Repeater Pro Extender 300Mbps

Specifikimet:
Transmetimi 300 Mbps
Frekuenca 2.4 GHz
Suporton deri ne 64 paisje njekohesisht

Cmimi: 3500 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————-------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) 49 EUR
WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 140€ 140 EUR
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€ 90 EUR
Në fillim