www.merrjep.al/PcPoint

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 10:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
PC-POINT & SMART HOME
-------------------------------------

Dyqan elektronik me nje eksperience 19 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.

Per te pare gamen e produkteve qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————---------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Switch D-Link DGS-1008P 8 Porta Gigabit 4 PoE 90€ 90 EUR
Aparat Digital Canon EOS 30D Body 150€ 150 EUR
Set Kamera Dahua 4MP + XVR + full aksesore 349€ 349 EUR
Kaspersky  antivirus, internet security 2021 vetem 1500 Lek 1 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione