www.merrjep.al/PcPoint

1 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Smart TV Stick HDMI Wifi Display Android Receiver 3 000 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 399€ 399 EUR
KAMERA SECURITY - SISTEME ALARMI 1 LEK
Dahua Set Kamera 5MP + XVR + 1TB+Full Aksesor 449€ 449 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
PC-POINT & SMART HOME
-------------------------------------

Dyqan elektronik me nje eksperience 19 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.

Per te pare gamen e produkteve qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————---------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Sonoff smart WiFi Elektrik 1500 L 1 500 LEK
Super Cante Hp Business 17.3 Origjinale 5000L 5 000 LEK
Dahua Set Kamera 80m ir 5MP + XVR + 1TB Full 449€ 449 EUR
Vivitar Series 1 19-35mm f/3.5-4.5 77mm Japan 105 EUR
Në fillim