Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena

4 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 13:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Wavlink N300 Wireless Smart Wi-Fi Router 4 Antena 2.4GHz 300/ Mbps

Ky Wifi eshte ideal per banesa familjare apo ambiente biznesi.

- Smart Router
- Sinjal stabel
- 4 Antena x 5dBi
- 300Mbps.
- 2.4 Ghz Band

Cmimi: 4500 L

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
-------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Set Kamera me Mikrofon 5MP + XVR + 1TB + 399€ 399 EUR
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 379€ 379 EUR
Drite diellore 100LED Llambë muri me Sensor lëvizjeje PIR   2 000 LEK
DVR recorder me ekran 4 '' me 3 Kamera 1080P HD 9 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione