VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L

2 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless 49 EUR
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
RRIP ELASTIK MANJETIK TERAPI PER DHIMBJET SHPINES 2 000 LEK
WIFI IP Kamera Wireless KERUI N62 Sistem Alarmi 79 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Extender VGA me kabull rrjeti
60m VGA në Lan CAT6 / 5E RJ45 Ethernet 1080P Adapter

Te dhenat:
1. Transmetimi i sinjalit VGA në distancë të gjatë mund të zgjasë sinjalet VGA dhe audio në 60 metra përmes një kabllo CAT5E / 6.

2. Mbrojtja i telit me fletë metalike të galvanizuar ka aftësi të fortë anti-ndërhyrje dhe shpërndarje të nxehtësisë për të siguruar shpërndarjen e besueshme të nxehtësisë gjatë operimit.

3. Nuk ka kufizime të sistemit operativ, pa instalim dhe debugging të shtojcave, pa konfigurim TCP / IP, pa konfigurim firewall, pa dobësi sigurie.

4. Plug dhe play, i përshtatshëm dhe i shpejtë.

Cmimi: 2000 Lek

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Oferte! NEW SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 65€ 65 EUR
Dahua Set Kamera 5MP + XVR 4K + 1TB + Aksesor 399€ 399 EUR
HIKVISION / Super Monitor 23.6" Led Full-HD 250€ 250 EUR
GPS TRACKER TKSTAR TK905 BATERI DERI NE 90 DITE 10 000 LEK
Në fillim