Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

49 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Smart TV Stick HDMI Wifi Display Android Receiver 3 000 LEK
Mikrofon Konference System Delegate's Unit BD-700D 75 EUR
GPS tracker Gjurmim dhe fikje ne distance 8 500 LEK
Sistem Alarmi KERUI G18 Wireless GSM + Sensor    15 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

Projektuar për llogaritjen e përditshme të desktopit
Performancë e lartë me 7200 RPM dhe 64 MB cache
Sensorët e integruar të goditjes dhe teknologjia e ngarkimit me rampa
Teknologjia e përparuar e formatit ndihmon në sigurimin e efikasitetit dhe besueshmërisë së HDD

Kujdes: Sasi e limituar

Cmimi: 49€

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SUPER OFERTE! SET KAMERA DAHUA 2MP FULL HD 225€ 225 EUR
Kamera Dahua 4MP me Pir + XVR + full aksesore 345€ 345 EUR
Kamera IP DAHUA IPC-C26E 2,8 mm FullHD Microsd 32G 99 EUR
GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS  (SOT 5000L) 6 500 LEK
Në fillim