Super Cante Hp Business 17.3 Origjinale 5000L

5 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Dje 13:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
KAMERA SECURITY - SISTEME ALARMI 1 LEK
Dahua 2020 Set Kamera metalike 2MP Full HD 199€ 199 EUR
Android 10.0 TV Box T95 4GB +32GB Quad Core 75€ 75 EUR
Set Kamera 2MP Full-Color + Full aksesore 210€ 210 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Cante Hp Business 17.3 Origjinale

Canta e duhur per nje wekend te bukur.

E lehte, kompakte dhe super disaijn.

Përshkrim i produktit:

Një cante shpine e disenjuar per njerzit e biznesit femra apo meshkuj. Ka hapësirë për 2 laptopa 17.3 inç dhe shumë hapësirë për sende dhe pajisje shtesë.

- Zona e butë e depozitimit të brendshëm mban një tabletë deri në 10.6 inç diagonale.

- Shtoni elementet themelore të biznesit tuaj - letra, libra, karikues, kabllo dhe shume sende te tjera personale - në dy ndarjet e tjera.

- Hapja e lehtë e xhepit frontal eshte vendi i duhur të çelësave, telefonit ose sendeve të tjera që përdoren shpesh.

- Mbajtëse te shisheve të ujit në anën e shpinës.


Madhësia e ekranit (diagonale): Deri në 17.3 inç (43.94 cm)

Cmimi: 5000 Leke

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————-------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Antene  WIFI 16dBi 2.4GHz 2 700 LEK
GPS TRACKER GSM GPRS SPY 1 LEK
Symcode 2.4Ghz Barcode Scanner 1D 2D QR 69€ 69 EUR
Set Kamera me Mikrofon full Hd +Full Aksesore 245€ 245 EUR
Në fillim