SET KAMERA DAHUA ANTIVANDAL + PIR VETEM 215€

215 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 340€ 340 EUR
Mini Gps tracker - Alarm & Komunikim 5 000 LEK
Dahua Joystick NKB1000 IP/HDCVI 249€ 249 EUR
SUPER WEBCAM A4TECH 16MP ME MIKROFON 2500L 2 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Super Oferte!

E vlefshme deri ne 30 Tetor

Dahua Set Kamera 2MP
2 Kamera Antivandal + 2 Kamera me Pir + XVR + 500GB + Full Aksesore

Kamera Me Pir
---------------------
Ky model MotionEye jane kamera qe perdoren ne ambiente të brendshëm & të jashtëm te cilat përdorin si sensorin e videos dhe infra të kuqe për të arritur zbulimin e levizjes dhe funksionalitetin PIR, duke reduktuar alarme të rreme dhe duke siguruar saktësinë dhe efektivitetin e informacionit të alarmit në kohë reale.

Kamera Antivandal
-------------------------
Performanca e jashtëzakonshme dhe tipari i vërtetë WDR e bëjnë kameren një zgjedhje ideale për bizneset me madhësi mesatare dhe projekte të zakonshme ku nevojiten mbikëqyrje shumë e besueshme dhe fleksibilitet ndërtimi.

Mbrojtja Besueshmëria e jashtëzakonshme e kamerës është e patejkalueshme për shkak të dizajnit të saj të thyer. Kamera është e mbrojtur nga uji dhe pluhuri me IP67, duke e bërë atë të përshtatshme për ambiente të mbyllura ose të jashtme Kamera përputhet me vlerësimin rezistent ndaj ndikimit të IK10 për të siguruar qëndrueshmëri maksimale ndaj vandalëve, duke e bërë atë të aftë të rezistojë ekuivalentin e 55 kg (120lbs) të forcës. Duke mbështetur tolerancën e tensionit të hyrjes 25%, kjo kamerë i përshtatet edhe kushteve më të paqëndrueshme të furnizimit me energji elektrike. Vlerësimi i vetëtimës së saj 4KV siguron mbrojtje ndaj kamerës dhe strukturës së saj nga efektet e rrufesë.

Perfshihen:

* 2 Kamera Antivandal Smart IR 20M IP67, IK10
* 2 Kamera MotionEye Pir Smart IR 20M 112°
* 1 XVR 4 +1 Channel Penta-brid
* 1 Hdd 500GB
* 1 Adapter 12V ( per Xvr)
* 1 Adapter 12V ( per kamerat)
* 50M kabull RG59
* 5 Koka korenti
* 8 BNC
* 1 Mouse
(Monitorim nga Smart Phone)

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/

Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera Security 8MP 4K+Xvr+1Tb Full aksesore 499€ 499 EUR
Hikvision NVR Recorder 12MP 4K 8CH H.265+ 299€ 299 EUR
GSM SPY & GPS USB KABULL ANDROID 3000 L 3 000 LEK
VGA EXTENDER NE LAN EXTENDER ETHERNET 60M 2000L 2 000 LEK
Në fillim