Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri

12 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 14:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kaspersky Internet Security 2020 vetem 1500 Lek 1 500 LEK
Antene USB 13DBI 2.4 GHz Wireless Wifi 1000M 5000L 5 000 LEK
Mikrofon Konference System Delegate's Unit BD-700D 75 EUR
Karte Grafike MSI radeon HD R5870 Twin Frozr II 75 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje

Printerat jane te rinj ne kuti te pahapur.

Disponojme dhe printera termik te perdorur 7000 Leke


DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
———————————
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 140€ 140 EUR
4 KAMERA PIR 4MP DAHUA + XVR + FULL AKSESORE 350€ 350 EUR
www.merrjep.al/PcPoint 1 LEK
Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless 49 EUR
Në fillim