Oferte! NEW SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 65€

65 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
SET KERUI Wifi Alarm System + Kamera WIFI 149€ 149 EUR
GPS TRACKER NE KOHE REALE GSM GPRS  (SOT 5000L) 6 500 LEK
DAHUA KIT 8 KAMERA + XVR + HDD 1TB + AKSESORE 379€ 379 EUR
Kamera Auto tracking Surveillance 1080P Wireless 49 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
NEW Lexar SSD 256 GB 256G NS100 2.5" SATA 6Gb/sec Solid State Drive

Sequential Read: Up to 520MB/s
Interface: 2.5” SATA III (6Gb

Sasi e limituar!

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
-------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Kamera Dahua 4MP me Pir + XVR + full aksesore 345€ 345 EUR
USB Wireless Wifi 150M e jashtme deri 2.5KM 5 000 LEK
RRIP ELASTIK MANJETIK PER SHPINEN MESHKUJ/FEMRA 2 000 LEK
Kamera WIFI Sistem Alarmi me Sensor Wireless 9500L 9 500 LEK
Në fillim