Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP

4 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pc-Point & Smart Home Sot 09:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Dahua 16 kamera 4MP + 4TB + Full aksesore 1350€ 1 350 EUR
Boss OD-3 Overdrive Pedal per kitare elektrike 99€ 99 EUR
SET KAMERA 2 MP FULL HD + AKSESORE 199€ 199 EUR
Sonoff smart WiFi Elektrik 1500 L 1 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Kamere Sonde 5m/10M Endoskope Android/Pc 8MM / 2MP / 8Led i papërshkueshëm nga uji.

Karakteristika:
-------------------

100% e re dhe me cilësi të lartë!
Mund të marrë regjistrimin e fotove, videove dhe zërit dhe fotografi dhe skedari video do të depozitohen drejtpërdrejt në telefonin tuaj celular, të gjithë procesin e kontrollit të regjistrimeve, vëzhgimin e përshtatshëm dhe analizën pasuese.

Është IP67 i papërshkueshëm nga uji.
Me një linjë MICRo në USB, Mund të përdoret gjithashtu për kompjuterë.
Aplikimi: Ideal për sistemin intraorals kamera, kamera nënujore, i papërshkueshëm nga uji Micro-kamera, detektor automjeteve motorike, detektor tubacioni kanalizime, kërkim dhe shpëtim, detektor kriminale dhe doganore, zbulimin arkeologjik, zbulimin PCB, kujdesin shtëpiak, industrinë e aviacionit dhe hapësirës, , industritë e shpimit të naftës, ndërtimet dhe kështu me radhë.

Shënim: Punon vetëm për telefonin Android 4.0 (Pothuajse të gjitha versionet e kohëve të fundit për pajisjen android kanë këtë funksion)
Jo per sistemin IOS

Është shumë e lehtë për të vepruar me këtë endoskop android, thjesht shkarkoni një aplikacion dhe futni endoskopin në pajisjen tuaj, aplikacioni do ta njohë automatikisht atë.

specifikimet:
Rezolucion i lartë me kamera 1/9 CMOS.
Built-in 6 LED dritë (me ndriçimin dhe të marrë Kontrollin e Fotografisë)
Endoscope i papërshkueshëm nga uji.
Regjistrim fotografik dhe regjistrim video.
Kreu Kamera diametri i jashtëm: 8mm
Pixel: 300000 pikselë në telefon, 1300000 piksele në kompjuter
Rezolucioni: 640 * 480,1280 * 480 (vetëm në kompjuter) 30 ftps.
LED: 6 Bardhë LED Dritë e ndritshme.
Distanca fokale: 5cm-pafund.
Niveli i papërshkueshëm nga uji: IP67.
Sistemet mbështetëse: Android / Windows 2000 / XP / Vista / 7/10.
Temperture: -20 ~ 100 ℃.
Gjatësia e kabllit: 5m & 10M

Paketa përfshin:
1 * Micro&Usb Endoscope
1 * Ganc te vogel
1 * Magnet
1 * Fiksuse Anesore
1 * Manual

Cmimi: 4500 L gjatesia 5M
5500 L gjatesia 10M

DERGOJME ME POSTEN ADEX NE TE GJITHE SHQIPERINE. (Pagesa behet ne momentin qe ju dorezohet produkti)

Per te pare te gjithe artikujt qe disponojme klikoni linkun e meposhtem.

https://www.merrjep.al/PcPoint
--------------------------------------
Pc-Point & Smart Home
Rruga: Rinia, Elbasan
Tel: +355 69 27 97 167
Mail: point-pc@hotmail.com

https://www.facebook.com/Pc-Point-Smart-Home-500320390167260/
Pc-Point & Smart Home
Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne dyqanin tone do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga: Rinia Tregoje në hartë
+355692797167
https://Rruga: Rinia
Pc-Point & Smart Home
  Online
+355692797167
Leaflet
Pc-Point & Smart Home
Antene USB 13DBI 2.4 GHz Wireless Wifi 1000M 5000L 5 000 LEK
Hikvision NVR Recorder 12MP 4K 8CH H.265+ 299€ 299 EUR
Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02     3 000 LEK
PC-POINT & SMART HOME  Software & Hardware 1 LEK
Në fillim