Skaner HP Scanjet 3800 thuajse i pa perdorur

3 500 LEK

Shitet nga: Florenc 02 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Skaneri ka qendruar gjithmone ne kuti i ka te gjitha aksesorret dhe utin gjithashtu ky skaner eshte ne gjendje te skanoje edhe negativet e filmave pasi i keni lar.
Florenc
0695699723
Leaflet
Në fillim