Publikuar: Qer 30 2022 12:19

SHITEN 3 Super Monitor Okazion 😍

EUR

Publikuar: Qer 30 12:19
Shikime: 56
1 - 1920x1080 FULL HD
2 - 1680x1050 Samsung FULL HD mund te perdoret dhe si TV 😍
3 - 1440x960 FULL HD
Shiten 60 Euro te gjitha , cmimi i diskutueshem per klient serioz .
Nxitoni Okazion!!
Nr tel :355697241914
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
56
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355697241914

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione