✅✅ RAM DDR3 4GB per LAPTOP ✅✅

1 900 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: FAMA TECH 27 Jan 22:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Durrës
✅✅ RAM DDR3 4GB per LAPTOP ✅✅

⚫ Cmime shumice & pakice ⚫
🚚Transport kudo ne Shqiperi 🇦🇱
💵 Pagesa ne dorezim 🤝
🔄 Mundesi kthimi brenda 5 ditesh
📍 Adresa: Perball shkolles Vasil Ziu (100 metra poshte Muzeut te Deshmoreve),Lagja nr 7, Durres
📞 Tel: +355672003377
📧 E-mail: info@famatech.al

We make IT happen... 🖥
FAMA TECH
FAMA TECH eshte kompani e cila operon ne fushen e IT & Elektronikes. E krijuar mbi bazen e sherbimit cilesor dhe cmimeve konkuruese, vijme prane jush duke ju ofruar nje game te gjere produktesh. Sektori i servisit ju siguron zgjidhjen e problemeve te pajisjeve elektronike dhe informatike duke ju ofruar garanci per cdo riparim hardware dhe software. Cdo pajisje e besuar prane nesh gjen zgjidhjen e duhur ne nje periudhe kohore te shkurter. Skuadra e asistences dhe ajo e instalimeve vijne prane jush ne kohe reale duke ju ofruar dhe sugjeruar sherbim cilesor ne instalimin e kamerave, sistemeve te alarmit, website design, marketingut etj.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
FAMA TECH, DURRES Tregoje në hartë
0672003377
https://www.famatech.al
Leaflet
FAMA TECH
Karikues laptop Lenovo si USB 3 000 LEK
⭕ Hard Disk 500 GB per DVR & PC ⭕ 2 500 LEK
💥 PLAYSTATION 4 🔵 500GB ⚫ 2 LEVA 189 EUR
⭕ Asus Mini PC ⭕ Quad Core, 4GB RAM, 320GB HDD 129 EUR
Në fillim