Printera+Scaner Canon F190500 & F161600

500 EUR

Shitet nga: Ilir 18 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shiten 2 printera me funksion dhe si scaner shum te mir pothuajse te pa perdorur fare jam ne super gjendje qe te dy. Kan nga 5 porta per lidhje me kabell mund te lidhen dhe me wifi mund te printosh edhe me an te USB. shiten per arsye mosperdorimi
Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit 0688575382
Leaflet
Në fillim