AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++

Shitet nga: Kristi Dje 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
AntMiner S9 13.5 TH/s
sebashku me kutine dhe ushqyesin APW3++
AntMiner eshte perdorur per rreth 4 muaj
Whatsapp 0692288000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim