Publikuar: Gush 12 2022 01:24

1 pc dhe pjese per pc

EUR

Publikuar: Gush 12 01:24
Shikime: 968
1 pc dell optiplex sff 755 core 2 duo e6550 2.33 ghz 3 gb ram 80 gb hardisk Windows 7 25€|
Ram laptopi 2gb 5€ ddr3 desktop 2gb 7€ ddr3 hardsik 2.5 320 gb laptopi 13€ hardisk 160gb desktop 10€
Karta grafike nvidia gts 450 1gb 40 mij lek ati hd 3450 8mij lek nvidia g210 10 mij lek nvidia gtx 550ti 30 mij lek
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
968
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694563156

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione