Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 04 2023 01:22

ACR1222L USB NFC Reader Me LCD Smart Card Reader 55€

EUR

EUR
Publikuar: Sht 04 01:22
Shikime: 2
🔥ACR1222L USB NFC Reader Me LCD Smart Card Reader🔥

🎯🎯Çmimi: 55€🎯🎯

ACR1222L Typical Applications
⭕e-Government
⭕Banking & Payment
⭕e-Healthcare
⭕Network Security
⭕Access Control
⭕e-Purse & Loyalty
⭕Transportation

DETAJET E PRODUKTIT

NFC Writer prodhuar nga ACS Advanced Card Systems Ltd.

⭕USB 2.0 Full Speed Interface
⭕CCID Compliance
⭕Smart Card Reader:
-Read/Write speed of up to 424 kbps
-Built-in antenna for contactless tag access, with card reading distance of up to 50 mm (depending on tag type)
-Supports ISO 14443 Type A and B cards, MIFARE®, FeliCa, and all 4 types of NFC (ISO/IEC 18092) tags
-Built-in anti-collision feature (only one tag is accessed at any time)
-Three ISO 7816-compliant SAM slots
⭕Built-in Peripherals:
-Two-line graphic LCD with interactive operability (i.e. scroll up and down, left and right, etc.) and multi-language support (i.e. Chinese, English, Japanese and several European languages)
-Four user-controllable LEDs
-User-controllable buzzer
⭕USB Firmware Upgradability

🔘Për informacione të mëtejshme na kontaktoni në:
#INBOX 📩 ose në #WhatsApp: +355 69 279 7167

🚘Transport në të gjithë Shqipërinë dhe Kosovën.


#ACS #nfcreader #gpstracker #tracker #trackers #kompjuter #kompjutera #laptop #laptophp #meluizin #samsung #iphonography #ofertatelefonash #blionline #blilirengashtepia #NFC #transportkudo #iphone #apple #smarthome #sonoff #luizejlli #homeautomation #homeappliances #albania #smarthome #smart #gps #kamerasigurie #camerasecurity
Përshkrimi i linkut

Pc-Point & Smart Home

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Dyqan elektronik me nje eksperience 20 vjecare. Ne Pc-Point & Smart Home do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe me cmime me konkuruese te tregut. Ne gjithashtu ju ofrojme servis te kualifikuar per cdo lloj paisje elektronike. Jeni te mirepritur.
Rruga: Rinia +355692797167 https://www.pcpoint.al
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione