Shes mates aktiviteti fizike te ri ne kuti

Shitet nga: Computer Services 14 Nën 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vlorë
Mates aktiviteti fizik Y5

-Te dhenat-
✅Rrahje zemre
✅ Presion gjaku
✅Oksigjeni ne gjake
✅Rikujtim levizjesh
✅Monitorues gjumi
✅Kalorit e djegura
✅Identifikim thirrjesh dhe
refuzim thirrjesh
✅Mesazhe
✅Alarm

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim