Xham mbrojtes per Samsung Galaxy Note 8

Shitet nga: Eri13 Dje 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Xham mbrojtes per telefon Samsung Galaxy Note 8 ngjyre gold i ri me xhel dhe drite led per te bere nje mbrojtje maksimale.
Cmimi = 600 Lek Tirane
Tel : 0696550664
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim