Shitet Kufje Freebuds Origjinale te Huawei

Shitet nga: Gazi Sot 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

49 EUR   59 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Kufje origjinale te Huawei .
Kundra Ujit
Lidhen me bluetooth .
Bateri mbajne gjithe diten
Produkti eshte i ri dhe shoqerohet ne kuti .

Per me shume detaje me kontaktoni ne whatapp
ose https://consumer.huawei.com/en/accessories/freebuds-lite/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim