Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth

Shitet nga: Nervin 11 Nën 01:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shiten kufje origjinale motorrola pa fish. Kufje jan shum praktike dhe perdoren me wifi ose bluetooth , gjithashtu ato kryejn rolin e mp3, duke i ruajtur muziken ne te. Kufjet jan t paprekura n kuti. Cmimi 5000leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim