Publikuar: Qer 27 2022 10:31

SanDisk USB 128GB iXpand OTG Lightning për iPhone & iPad

EUR

Publikuar: Qer 27 10:31
Shikime: 220
SanDisk USB 128GB iXpand OTG Lightning për iPhone & iPad dhe USB për kompjuter

2019 New USB 3.0 Apple iPhone

Cmimi 79 euro
Transporti falas në gjithë Shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 WhatsApp/Viber

Parametrat:
- Model: SanDisk iXpand Lightning
- Kapaciteti: 128GB për iPhone, iPad dhe USB për kompjuter
- Madhësia: 53.00 * 12.50 * 12.00mm
- Jetëgjatësia: 10 vjet garanci pune
- Shpejtësia: USB 3.0 90MB/s
- Siguria: Në aplikacionin iXpand vendosni fjalëkalim ose Face ID për të mbajtur të dhënat të sigurta
- Filmoni videot dhe i ruani direkt në Drive

Nevojë për më shumë hapësirë ​​në iPhone tuaj? iXpand Flash Drive Go është mënyra më e lehtë për të liruar memorjen. Mbani kujtimet tuaja të sigurta thjesht duke i kaluar në USB për të mbështetur automatikisht fotot, videot dhe kontaktet tuaja. Ju gjithashtu mund të mbroni skedarët tuaj, nëpër pajisje të shumëfishta, për t'i mbajtur ato private duke i vendosur fjalekalim ose me Face ID ne aplikacionin iXpand

Cmimi 79 euro
Transporti falas në gjithë Shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 WhatsApp/Viber


Taags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
220
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0000694866727

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione