Qarqe telefonash

Shitet nga: beniamin 23 Maj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 LEK

Komuna: Tiranë
shes qarqe telefonash te ciles i perkasin markes se 2012 e posht ne gjendje te mir dhe pa incidente per me shum info https://www.facebook.com/beniamin.kaso
OSE MUN T NDERROJ ME NJE TELEFON SI NOKJA C 3SH QE TE JET NE GJENDJE PUNE..........
FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim