Programim Android

Shitet nga: Julian Kurti 20 Maj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Tiranë
Programoj Cel Android Me versionin e fundit t android ose c do lloj versioni te doni ju .. Si dhe i rregullojme kur nuk ndizen. Perfshire dhe pisjet MTK pra kineze . dubai etj .
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim