Program Tell me more (KIDS)

Shitet nga: erion 22 Tet 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Tiranë
OKAZION!!!


Shes program Tell me more (KIDS) +Kufje& Mikrofon per femije per moshen 4-6,7-9,10-12 vjec
Program interaktiv per mesimin e gjuhes angleze ne menyre perfekte per femijet tuaj.
Mundesi shume e mire per prinderit qe ti mesojne gjuhen e Angleze nga shtepia.
Programi eshte ne gjuhen shqipe c'ka e ben dhe me te lehte perdorimin e tij.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim