PROBLEMI I BATERISE SE TELEFONAVE

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Planet Computers 11 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
GJENDET ZGJIDHJA PER PROBLEMIN E BATERISE SE TELEFONAVE!

Nje paisje e thjeshte, e vogel, praktike dhe e personalizueshme ne 6 ngjyra te ndryshme e cila ju nxjerr nga situatat e veshtira kur ju duhet patjeter bateri per telefonin tuaj por jo vetem!

Kudo ku shkoni duhet te keni PowerBank-un tuaj me vete. Miliona cope te shitura ne gjithe boten tashme dhe ne Shqiperi ekskluzivisht nga Planet Computers.

Per iPhone, Samsung, Sony, LG, Blackberry, PSP, kufje si dhe cdo pajisje qe karikohet me ane te portes USB.

Me 2600Mah bateri SAMSUNG te integruar brenda ne PowerBank, nuk do t'ju duhet me te kontrolloni per priza verdalle!

TEL: 0698192173

NXITONI! SASI E KUFIZUAR ME CMIM PROMOCIONAL PREJ VETEM 1500L/COPE DHE JO PER SHUME GJATE.

SI DHE NESE DESHIRONI KOMPJUTERAT ME TE FUQISHEM ME CMIMIN ME TE MIRE NE TREG (TE RINJ DHE TE PERDORUR) SI DHE SERVISIN ME INXHINIERE TE SPECIALIZUAR, MOS NGURONI TE KONTAKTONI,

VIZITONI PER CDO ARSYE!

ADRESA: RR "SULEJMAN DELVINA" NDERTESA 13, PRANE STADIUMIT DINAMO

EUROINFORM SH.P.K

Website: euroinform.net


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim