Kufje Samsungu me blututh

Shitet nga: Kufje 07 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 410 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy Buds
Kufjet jan te reja pa ven asnjeher ne pune dhe jane 100% orgjinale.

Cmimi 95€ i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim