Kufje iPhone orgjinale

Shitet nga: kufje 11 Nën 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
kufjet jan pothujse te pa perdorura dhe jan orgjinale per i phone 7 8 x kan nr serie dhe mbishkrim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim