Kufje hd per pc ose celular

Shitet nga: juli 16 Tet 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 LEK

Komuna: Tiranë
Shes kufje te ardhura nga amerika te blera 50 $ i shes per arsye mos pordorimi , jane shume pak te perdorura gati te reja , dhe bojn nje bass shum te madh gati per cdo prove...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim