Kase pet iphone 4 4s bateri e jashtme dhe karikus

Shitet nga: erjon 19 Qer 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet edhe psp3003 per pjese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim