KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG APPLE

Shitet nga: CCC Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Tiranë
Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung dhe apple si edhe per modelet e rinj type-C. Jane te hequr nga kuti telefonash amerikane jo nga keta fast charge fallco qe shiten ketu.
Mund ti kontrolloni ku te doni. Do ngeleni te kenaqur.
MBROJENI TELEFONIN NGA DEMTIMI I KARIKUESIT JO ORIGJINAL.
Gjithashtu dhe kufje orgjinale APPLE DHE SAMSUNG AKG.
Per me teper kontakto numrin
Cel 0693777767
..
..
..
..
.

.


..


Samsung galaxy apple iphone 6 iphone 7 iphone 8 iphone x galaxy s7 galaxy s7 edge galaxy s8 htc ultra htc 10 lg g5 lg g6 google nexus google pixel hp dell lenovo asus acer mercedes audi bmw golf vw fiat bateri karikurs telefon smartphone galaxy s8 plus samsung s8 galaxy s8+ ekran Toshiba blackberry
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim