KARIKUES,FISH & KUFJE 100%ORIGJINALE TE KUTIS

Shitet nga: EDI_PHONES Sot 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Tiranë
KARIKUES,FISH & KUFJE 100%ORIGJINALE TE KUTIS SASI E LIMITUAR

Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones
+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim