EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal

Shitet nga: EDI_PHONES Sot 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal I HEQUR NA TELEFONI .Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3 Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones +355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim