Ekran per samsung S3

3 799 LEK

5 100 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Aksesore.al 03 Qer 15:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aksesore.al
Mbajtesja E Kartes Sim Per IPhone 6 100 LEK
Ekran per iphone 6 2 500 LEK
Ekran per iPhone 6 2 500 LEK
Ekran J3 2016 origjinal 5 199 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa |CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Modeli : Samsung S3
Marka e pajtueshme: Samsung
Te gjithe produktet testohen para se te dergohen ne adrese.
Garanci e kthimit te parave brenda 48 oreve.
Shenim : Nuk ka gervishje dhe demtime,nuk eshte instaluar.Ekrani duhet te duket jo i demtuar.Qesja mbrojtese nuk eshte hequr.Nese ju tenstoni ekranet para instalimit,ju lutem na dergoni foto ose video dhe inxhinieri do te kontrolloje kualitetin dhe cilesine dhe me pas ne jua zvendesojme me nje produkt te ri.
Testojeni ekranin para se ta montoni!!
Aksesore.al
Dyqan online ku cdo blerje eshte e mbrojtur per konsumatorin. Cdo produkt qe doni , direkt ne deren tuaj, ska rendesi se ku ndodheni
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga e kavajes nd 126 kat I Tregoje në hartë
0035542253169
https://aksesore.al/
Aksesore.al
0674032999

WhatsApp:
042253169
Leaflet
Aksesore.al
Ekran per Samsung J2 2016 5 270 LEK
Ekran per samsung note 3 8 500 LEK
Shitet ekran origjinal per sony Z 3 900 LEK
Kamera para e Samsung Galaxy S3 220 LEK
Në fillim